Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

fatih_duman
    Deneme ModDeneme Mod

Ruh Hali : CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Berbat10
    işletim sistemin : CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Yk-xp
    Seviye : CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Yldzya7
    Madalyaların : CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ 505f10ce58b8d08a5c43c1a275a6ca7f
    Metin Alanı : <center><font color=\"white\"><marquee direction=\"left\" style=\"background:red\">Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.</marquee></font></center>
    Rap Derecesi : CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Reputationpossdy2

Rap Puanın
    Aktiflik:
    CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Img_left800/800CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Empty_bar_bleue  (800/800)
    Başarı puanı:
    CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Left_bar_bleue800/800CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Empty_bar_bleue  (800/800)
    Güçlülük :
    CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Img_left800/800CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Empty_bar_bleue  (800/800)

CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Empty CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Mesaj tarafından fatih_duman Perş. Eyl. 11, 2008 10:48 pm

Beko Basketbol Ligi'nin Güçlü Ekiplerinden Galatasaray Cafe Crown, Daha Önce Transfer Ettiği Marshall Strickland, Antonio Graves, Milan Gurovic ve Dejan Milojevic'i Düzenlediği Törenle Basına Tanıttı.

Beko Basketbol Ligi'nin güçlü ekiplerinden Galatasaray Cafe Crown, daha önce transfer ettiği Marshall Strickland, Antonio Graves, Milan Gurovic ve Dejan Milojevic'i düzenlediği törenle basına tanıttı.
    Galatasaray Cafe Crown yeni oyuncularını tanıttı...

Mecidiyeköy'deki Cafe Crown'da düzenlenen törene, oyuncuların yanı sıra Galatasaray Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Ahmet Dedehayır katıldı.

Dedehayır, Galatasaray Cafe Crown'un bu sezon çok iddialı bir takım meydana getirdiğini ve basına tanıttıkları oyuncuların çok iyi kariyerlere sahip olduklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

“Ben Galatasaray basketbol tarihinde bu kadar kaliteli yabancı oyuncuların bir araya geldiğini bilmiyorum. Bilen varsa ona söyleyecek bir lafım yok. Umarım Galatasaray hem Türkiye'de hem Avrupa'da tüm camianın yüzünü güldürecek sonuçları alacaktır bu sezon. Ben oyuncularıma her konuda çok güveniyorum. Onların arkasındayım. Galatasaray'ı başarıdan başarıya koşturacaklardır. Bu transferlerde bize her türlü destek olan başkanımız Adnan Polat, başkan yardımcımız Yiğit Şardan ve sponsorumuza teşekkür ediyorum.”

Dedehayır, geçirdiği ameliyat nedeniyle uzun bir süre takımdan ayrı kalacak olan Tufan Ersöz'ün önem verdikleri bir oyuncu olduğunu dile getirerek, “Talihsizlik yaşadı. Bu sakatlıktan önce de yerli oyuncu takviyesi yapmayı düşünüyorduk. Takımda gerekli mevkiye yerli oyuncu takviyesi yapacağız” dedi.

Ahmet Dedehayır, Galatasaray futbol takımını, dün kazandığı Süper Kupa için kutlayarak, “Öncellikle futbolcularımızı tebrik ediyorum. Böylelikle Galatasaray'ın almadığı kupa kalmadı. Camiamıza büyük mutluluk yaşattılar. Artık darısı Avrupa Şampiyonlar Ligi kupasına inşallah. Avrupa'da almadığımız bir o kupa var çünkü” diye konuştu.

Basketbolcular da Galatasaray Cafe Crawn gibi büyük bir takıma geldikleri için mutlu olduklarını, sarı-kırmızılı takımın başarısı için ellerinden geleni yapacaklarını söylediler.

Oyuncular, törenden sonra yeni sezonda giyecekleri sarı-kırmızılı formalarıyla basın mensuplarına poz verdi.
    Admin
    Admin
    YöneticiYönetici

Erkek
    İş/Hobiler : öğrenci
    Lakap : webci
    Ruh Hali : CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Olgun10
    işletim sistemin : CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Yk-xp
    Seviye : CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Adminpw9
    Madalyaların : CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    Metin Alanı :
    Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.ElitSepet TeaM<<<< YÖNETİCİ

Sanal Hayvan : CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Hay31hu1
    Rap Derecesi : CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Reputationpossscv3

Rap Puanın
    Aktiflik:
    CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Img_left4999/5000CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Empty_bar_bleue  (4999/5000)
    Başarı puanı:
    CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Left_bar_bleue98787/98787CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Empty_bar_bleue  (98787/98787)
    Güçlülük :
    CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Img_left4999/5000CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Empty_bar_bleue  (4999/5000)

CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ Empty Geri: CİM BOM'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Mesaj tarafından Admin Perş. Eyl. 11, 2008 10:56 pm

paylaşım için ty

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:31 pm