Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK.

fatih_duman
    Deneme ModDeneme Mod

Ruh Hali : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Berbat10
    işletim sistemin : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Yk-xp
    Seviye : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Yldzya7
    Madalyaların : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. 505f10ce58b8d08a5c43c1a275a6ca7f
    Metin Alanı : <center><font color=\"white\"><marquee direction=\"left\" style=\"background:red\">Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.</marquee></font></center>
    Rap Derecesi : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Reputationpossdy2

Rap Puanın
    Aktiflik:
    KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Img_left800/800KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Empty_bar_bleue  (800/800)
    Başarı puanı:
    KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Left_bar_bleue800/800KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Empty_bar_bleue  (800/800)
    Güçlülük :
    KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Img_left800/800KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Empty_bar_bleue  (800/800)

KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Empty KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK.

Mesaj tarafından fatih_duman Perş. Eyl. 11, 2008 10:42 pm

A Milli Futbol Takımı ve Galatasaray'ın eski golcüsü Hakan Şükür, futbol kariyeriyle ilgili önemli açıklamalar yaptı! Dubai, Katar ve Amerika'dan teklifler aldığını belirten Şükür, "Olmazsa da futbolu bırakma kararını sizler önünde açıklayacağım" derken, Lincoln vGalatasaray'la yollarını ayıran ancak yeni sezonda henüz bir takımla anlaşmayan eski milli futbolcu Hakan Şükür, kariyeri ve eski takımı Galatasaray'la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Özel Fatih Koleji'nin Avcılar'da bulunan şubesinde spor kompleksinin açılışına katılan Hakan Şükür, burada öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Açılışın ardından öğrencilerle kısa bir gösteri yapan Hakan Şükür, daha sonra konferans salonuna geçerek öğrencilerin sorularını cevapladı. Bu arada Hakan Şükür'le ilgili öğrencilere izlettirilen ve ünlü futbolcunun unutulmaz gollerinden ve başarılarından oluşan 3 dakikalık kısa film büyük alkış aldı.

Panelde öğrencilerin sorularını cevaplayan Hakan Şükür, 8 yaşından beri futbolun içinde olduğunu ifade ederek, 1992'de Galatasaray camiasının içine girdiğini, 4 senelik yurt dışı kariyeri çıkarıldığında 12 yıl Sarı-kırmızılı ekibe hizmet ettiğini belirtti. Hakan Şükür bir soru üzerine oğlu Ömer Hakan Şükür'ün de futbolcu olmasını ve hatta kendisi gibi forvet oynamasını istediğini söyledi. Bu arada, Hakan Şükür için kolej idaresi tarafından hazırlanan sembolik karne neşeli anlar yaşanmasına sebep oldu. Karnede, Hakan Şükür'ün, 'Ailesine olan bağlılığı: 10', 'Hakemlerle olan diyaloğu: 10' ve 'Gol kaçırdığında GS taraftarlarına saç-baş yoldurma yeteneği: 10' gibi ilginç yazıların yer alması dikkat çekti.

Organizasyonun ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan Hakan Şükür, şöyle konuştu:
    "Galatasaray'da kontratım bitti. Devam etmeme kararı aldım. Futbol yaşantıma devam etmek için belli bir süre istedim. Ama bu süre uzun sürdü. Ramazan ayının girmesi, çok ani şeylerin olması, Sayın Federasyon Başkanımızın vefat etmesi. Bu anlamda da ben çok cazip teklifler alıyorum, yurt dışında oynama adına. Avrupa'nın değişik takımlarından değil belki ama madden çok cazip imkanlar sunan kulüpler bunlar. Bunları tabi aile şartlarıyla beraber değerlendirmek beni biraz zora soktu. Böyle bir planım hiç yoktu ve bu planın olmaması da bu zorluğu yarattı."

Şu an hala o teklifler olduğunu anlatan Şükür, sözlerine şöyle devam etti:
    "Beni yerimden oynatabilecek beni oralara çekebilecek teklifler. Ailem mi, onlar mı diye düşündüğümde tabi bazı kararlar vermek zorunda kalıyorum. Şu an çocuklarımın ikisi okula gidiyor onlarla konuşmak durumundayım. Her şey para değil"

Yurt dışından da güzel teklifler aldığını anlatan Şükür, şöyle konuştu:
    "Ama ben çok cazip teklifleri kabul edip 37 yaşından sonra farklı bir beklenti içerisine girmek durumunda değilim. Oradaki beklentilere cevap verememe duygusu bende hakim oldu ve bunu değerlendirmedim hepsine teşekkür ediyorum. Çünkü isminiz çok büyük ve beklentilerde bu ölçüde büyük oluyor. İsminizi bir şekilde böyle parayla kullanmak pek hoşuma gitmedi. Önümüzdeki günlerde bunun kararını vereceğim. Ekim ayının dokuzunda benim konuştuğum ülkelerde ligler başlıyor. Ben de onlardan süre istedim olursa oraya gideceğim"

Türkiye'de böyle bir şey düşünmediğini anlatan Şükür, şunları söyledi:
    "Dubai, Katar ve Amerika'nın çeşitli eyaletlerinden teklifler var. Olmazsa da futbolu bırakma kararını sizler önünde açıklayacağım. Antrenörlük diplomam var belki antrenör olabilirim. Sporun değişik kademelerinde çalışma düşüncelerim var."

Hakan Şükür, futbol oynamaya her zaman hazır olduğunu da ifade ettikten sonra Galatasaray defterinin kendisi için tamamen kapandığını söyledi.

Galatasaray defterinin artık kapandığını anlatan Şükür, şöyle konuştu:
    "Bu dakikadan sonra olamaz. Galatasaray'a karşı bir kırgınlığım yok. Bir kırgınlık olamaz. Galatasaray çok geniş bir camia. Kişiler olabilir. Bu da çok doğal. Herkes herkese kırılabilir. Galatasaray'da çok değerli yöneticilerle çalıştım. Galatasaray bana çok şeyler verdi. Ayrılma noktasında oynama istediğim daha farklı değerlendirilebilirdi. Galatasaray seyircisine, bana gösterdikleri anlayıştan dolayı teşekkür ederim. Çok hoş ve tatlı günler yaşadım. Güzellikleri daha fazla olan anlar yaşadım. Onun için çok huzurlu bir şekilde Galatasaray'dan ayrıldım."

Şükür, Galatasaray defterini kapatmasına karşın halen takımdaki futbolcularla görüştüğünü de belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:
    "Galatasaray'da genç arkadaşlarımızla görüşüyoruz. Gerek tesislerde gerek dışarıda onların yanlarında olmayı becerebiliyorum. Ben Galatasaray'da olduğum süre boyunca hep maddi sorunlar ön plana çıkarıldı. Biz bunların içinden çok güzel anlar çıkarabildik arkadaşlarla. Çok önemli başarılar kazandık. Şampiyonluklar kazandık. Bu başarıları yaşarken yerli oyuncuların duygularıyla hareket ettik. Futbol göreceli bir oyun. Her gün yeni bir renk istiyorlar. Türk futbolundaki en önemli sorun; güven duygusunu futbolculara veremememiz. Biz bunu kendi bünyemizde çok güzel bir şekilde yapabildik. Şimdi çok büyük bir önemli kadro kuruldu. Şampiyonlar liginde elenmek beklentiler adına çok büyük üzüntü. Kadro itibarıyla UEFA da final oynayabilecek bir kadro var."

Hakan Şükür, "Semih, Hakan Şükür'ün yerini doldurabilir mi? şeklinde bir basın mensubunun sorusuna şöyle karşılık verdi:
    "Semih çok kaliteli ve önemli bir oyuncu. Çokta yetenekli bir futbolcu. Ama ben insanların birbirleriyle kıyaslanmalarını futbol oynadığım dönemden beri kabul edemiyorum. Herkes ağırlığınca yaptıklarıyla ordadır. Semih, milli takıma iyi bir başlangıç yaptı, bunun devamını diliyorum. Kişilik olarak da beğendiğim bir oyuncu."

Hakan Şükür, Galatasaray'ın tartışılan yıldızı Brezilyalı oyuncu Lincoln'le görüştüğünü ve kendisinin de performansından memnun olmadığını söylediğini belirterek şöyle konuştu:
    "Lincoln kaliteli bir futbolcu. Zaman zaman onun kalitesini gösterebilmesi için çok konuşmalar yapesonra farklı bir beklenti içerıldı. Kendisine de çok fazla şans veriliyor. Bu şansı iyi değerlendirmeli. Benim de arkadaşım. Zaman zaman gittiğimde o da üzülüyor tabii bazı şeylere. Kendisini biraz daha fazla sıkmalı. Bu camia biraz daha fedakarlık bekliyor ondan inşallah bu fedakarlığı gösterecektir."

Hakan Şükür, sözlerini, "Fatih kolejine geldiğimde açıkçası bu kadar ilgi beklemiyordum. Ama genç kardeşlerimiz müthiş bir teveccüh gösterdiler. Beni çok mutlu etti. Tekrar bazı şeyleri eskiye dönüp hatırlama fırsatı buldum. Bir okulun içinde spor kompleksi ve halı sahanın olması çok önemli bir olay. İnşallah buradan nice Hakan Şükürler, Semihler, Ardalar, Okanlar çıkar" diye konuşmasını tamamladı.

Okulun anı defterine yazı yazan ve ardından da imza dağıtan Hakan Şükür, minik öğrencilerin yoğun sevgi gösterileri altında hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra okuldan ayrıldı.
    e Semih hakkında da konuştu
    Admin
    Admin
    YöneticiYönetici

Erkek
    İş/Hobiler : öğrenci
    Lakap : webci
    Ruh Hali : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Olgun10
    Seviye : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Adminpw9
    Madalyaların : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    Metin Alanı :
    Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.ElitSepet TeaM<<<< YÖNETİCİ

Sanal Hayvan : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Hay31hu1
    Rap Derecesi : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Reputationpossscv3

Rap Puanın
    Aktiflik:
    KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Img_left4999/5000KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Empty_bar_bleue  (4999/5000)
    Başarı puanı:
    KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Left_bar_bleue98787/98787KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Empty_bar_bleue  (98787/98787)
    Güçlülük :
    KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Img_left4999/5000KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Empty_bar_bleue  (4999/5000)

KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Empty Geri: KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK.

Mesaj tarafından Admin Perş. Eyl. 11, 2008 10:43 pm

sağol fatih yine sinirli
    sin
    Admin
    Admin
    YöneticiYönetici

Erkek
    İş/Hobiler : öğrenci
    Lakap : webci
    Ruh Hali : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Olgun10
    Seviye : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Adminpw9
    Madalyaların : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    Metin Alanı :
    Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.ElitSepet TeaM<<<< YÖNETİCİ

Sanal Hayvan : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Hay31hu1
    Rap Derecesi : KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Reputationpossscv3

Rap Puanın
    Aktiflik:
    Başarı puanı:
    KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Left_bar_bleue98787/98787KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Empty_bar_bleue  (98787/98787)
    Güçlülük :

KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK. Empty Geri: KRAL YA GİDECEK, YA BIRAKACAK.

Mesaj tarafından Admin Perş. Eyl. 11, 2008 10:54 pm

paylaşım için ty

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:05 pm