Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

"Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta"

fatih_duman
    Deneme ModDeneme Mod

Ruh Hali : "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Berbat10
    işletim sistemin : "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Yk-xp
    Seviye : "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Yldzya7
    Madalyaların : "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" 505f10ce58b8d08a5c43c1a275a6ca7f
    Metin Alanı : <center><font color=\"white\"><marquee direction=\"left\" style=\"background:red\">Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.</marquee></font></center>
    Rap Derecesi : "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Reputationpossdy2

Rap Puanın
    Aktiflik:
    "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Img_left800/800"Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Empty_bar_bleue  (800/800)
    Başarı puanı:
    "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Left_bar_bleue800/800"Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Empty_bar_bleue  (800/800)
    Güçlülük :
    "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Img_left800/800"Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Empty_bar_bleue  (800/800)

"Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Empty "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta"

Mesaj tarafından fatih_duman Ptsi Eyl. 08, 2008 11:14 pm

Trabzonspor'un en büyük hedefinin şampiyonluk olduğunu belirten Teknik Direktör Ersun Yanal, "Milli takımda oynayacak, kendi ülkelerinde başarılı şekilde milli takımı temsil edecek bir kadro oluşturduğumuzu düşünüyorum. Şimdi sıra bunun takım olmasında." dedi.

Yanal, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, yeni, sıfırdan bir takım oluşturmanın güç olduğunu ancak Trabzonspor'un bunu başardığını belirtti.

"Trabzonspor'un en büyük hedefi şampiyonluktur" diyen Yanal, "Bu yol zor, önemli bir yoldur. Bu yolu hep beraber uygun bir tarzda ve kondisyonda aşmamız gerekir. Bunun içinde herkes sabırlı olmalı. Bu takımın misyonunu her zaman yukarıya taşımak adına kurulan ekibin desteğe ihtiyacı var. Camia ve taraftar desteği konusunda beklentimiz var. Yeni genç, filiz bir takım oluşturduk. Hep beraber bu filizleri yetiştirmeliyiz. Takıma büyük katkılar yaratabilecek temeli attığımızı düşünüyorum. Milli takımda oynayacak, kendi ülkelerinde başarılı şekilde milli takımı temsil edecek bir kadro oluşturduğumuzu düşünüyorum. Şimdi sıra bunun takım olmasında. Bu süreci de sağladığımızda hedeflerine uygun herkesin sevip destekleyeceği bir takım yaratmak amacımız. Bu takıma çok yaklaştık."
    Admin
    Admin
    YöneticiYönetici

Erkek
    İş/Hobiler : öğrenci
    Lakap : webci
    Ruh Hali : "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Olgun10
    işletim sistemin : "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Yk-xp
    Seviye : "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Adminpw9
    Madalyaların : "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    Metin Alanı :
    Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.ElitSepet TeaM<<<< YÖNETİCİ

Sanal Hayvan : "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Hay31hu1
    Rap Derecesi : "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Reputationpossscv3

Rap Puanın
    Aktiflik:
    "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Img_left4999/5000"Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Empty_bar_bleue  (4999/5000)
    Başarı puanı:
    "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Left_bar_bleue98787/98787"Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Empty_bar_bleue  (98787/98787)
    Güçlülük :
    "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Img_left4999/5000"Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Empty_bar_bleue  (4999/5000)

"Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta" Empty Geri: "Kadroyu kurduk, sıra takım olmakta"

Mesaj tarafından Admin Ptsi Eyl. 08, 2008 11:23 pm

sağol canim

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 6:59 pm