Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lincoln: "Burada çok mutluyum"

fatih_duman
    Deneme ModDeneme Mod

Ruh Hali : Lincoln: "Burada çok mutluyum" Berbat10
    işletim sistemin : Lincoln: "Burada çok mutluyum" Yk-xp
    Seviye : Lincoln: "Burada çok mutluyum" Yldzya7
    Madalyaların : Lincoln: "Burada çok mutluyum" 505f10ce58b8d08a5c43c1a275a6ca7f
    Metin Alanı : <center><font color=\"white\"><marquee direction=\"left\" style=\"background:red\">Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.</marquee></font></center>
    Rap Derecesi : Lincoln: "Burada çok mutluyum" Reputationpossdy2

Rap Puanın
    Aktiflik:
    Lincoln: "Burada çok mutluyum" Img_left800/800Lincoln: "Burada çok mutluyum" Empty_bar_bleue  (800/800)
    Başarı puanı:
    Lincoln: "Burada çok mutluyum" Left_bar_bleue800/800Lincoln: "Burada çok mutluyum" Empty_bar_bleue  (800/800)
    Güçlülük :
    Lincoln: "Burada çok mutluyum" Img_left800/800Lincoln: "Burada çok mutluyum" Empty_bar_bleue  (800/800)

Lincoln: "Burada çok mutluyum" Empty Lincoln: "Burada çok mutluyum"

Mesaj tarafından fatih_duman Ptsi Eyl. 08, 2008 11:03 pm

Galatasaray'ın eleştirilen yıldızı Lincoln, mutsuz olduğu ve ayrılmak istediği iddialarını kendisine ait internet sitesinden verdiği mesajla yalanladı ve "Türkiye'de çok mutluyum. Ayrılmayı da kesinlikle düşünmüyorum" dedi.

Lincoln yazısında "Hakkımda birçok şey konuşuluyor. Ama ben şu anda bunları değil sadece takımımım başarısını düşünüyorum. Brezilya'dan ve Avrupa'dan büyük kulüplerin benimle ilgilendiğini biliyorum ve menajerime güvenim tam. Ancak şu an için size tek söylebileceğim; Galatasaray'da çok mutluyum. Burada bir futbolcunun elinden gelenin en iyisin yapabilmesi için gerekli tüm şartlar var. Müthiş bir ortam ve bizi seven milyonlarca taraftarımız da arkamızda" ifadelerine yer verdi.

Galatasaray'ın yeni transferi Milan Baros'a da övgüler yağdıran Brezilyalı yıldız "Hem Uefa Kupası'nda hem de lig yarışındaki şansımız Milan Baros'un sözleşme imzalamasıyla daha da arttı. Milan gerçekten çok kaliteli bir oyuncu. Umarım Çek Cumhuriyeti'yle 2004 Avrupa Şampiyonası'nda sergilediği performansı yeniden yakalar ve takımımıza büyük katkılar sağlar" dedi.

Sezona Türkiye Süper Kupası'nın sahibi olarak iyi bir başlangıç yaptıklarını belirten Lincoln "Artık hem Türkiye Ligi'nde başarılı olmalıyız hem de Uefa Kupası'nda daha büyük hedeflerimiz var. Mutlaka ligde 2. şampiyonluğu hedefliyoruz. Ama zor bir yarış olacak. Burada diğer ülkelerde olduğu gibi şampiyon sezonun bitimine 6-7 hafta kala belli olmuyor. Fenerbahçe ve Besiktaş en büyük rakiplerimiz. Başka takımların da bu yarışa katıldığı oluyor. Türkiye'de özellikle deplasmanda maç oynamak normalden daha zor çünkü sahaların bazılarının zeminleri gerçekten çok kötü. Bir başka önemli hedefimizse UEFA Kupası. Schalke'yle Uefa Kupası'nda 2005 -2006 sezonunda çeyrek final oynadığmıza göre bu demek oluyor ki daha iyisini yapmalıyız " sözleriyle yazısın noktaladı.

Galatasaray Antalyaspor maçının hazırlıklarını milli futbolcularından yoksun sürdürürken ayak tarak kemiğindeki kırık nedeniyle Almanya'da ameliyat olan Barış'ın 2 hafta sonra salonda çalışmalara başlayabileceği 2 ay içinde de sahada antrenman yapacak duruma geleceği belirtildi.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 6:07 pm