Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR"

fatih_duman
    Deneme ModDeneme Mod

Ruh Hali : ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Berbat10
    işletim sistemin : ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Yk-xp
    Seviye : ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Yldzya7
    Madalyaların : ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" 505f10ce58b8d08a5c43c1a275a6ca7f
    Metin Alanı : <center><font color=\"white\"><marquee direction=\"left\" style=\"background:red\">Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.</marquee></font></center>
    Rap Derecesi : ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Reputationpossdy2

Rap Puanın
    Aktiflik:
    ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Img_left800/800ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Empty_bar_bleue  (800/800)
    Başarı puanı:
    ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Left_bar_bleue800/800ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Empty_bar_bleue  (800/800)
    Güçlülük :
    ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Img_left800/800ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Empty_bar_bleue  (800/800)

ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Empty ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR"

Mesaj tarafından fatih_duman Ptsi Eyl. 08, 2008 10:51 pm

Galatasaray ile hem hoca hem de futbolcu olarak birçok Fenerbahçe derbisine çıktım. İki takımın hiç iddiası olmasa bile bu karşılaşmalar her açıdan büyük önem taşır ve dünyanın sayılı ezeli rekabetlerinden biridir. Bu hafta sonu oynanacak maça Galatasaray ve Fenerbahçe’nin aynı puanla giriyor olması mücadeleye ayrı bir hava veriyor. Şampiyonluk yarışı bu derbinin sonucuna göre büyük oranda şekillenir. Galatasaray’da birlikte forma giydiğim arkadaşlarımla zamanında önemli maçlar oynadım. Bu nedenle pazar günkü zorlu mücadele öncesi neler hissettiklerini ve neler düşündüklerini çok iyi biliyorum."

"G.SARAY RUHU GALİBİYETE YETER"
    Gönlümden geçen tabiki Galatasaray’ın kazanıp, şampiyonluk yolunda dev bir adım atması. Saha ve seyirci avantajıyla baskın taraf Galatasaray olacaktır ama 3 puan alma konusunda işleri o kadar kolay gözükmüyor. Fenerbahçe bu sezonki Şampiyonlar Ligi performansı ve Zico yönetiminde çıktığı derbilerde elde ettiği başarılı sonuçlarla her zaman tehlikeli bir rakip olduğunu ortaya koydu. Galatasaray’ın eksiklere ve yaşadığı bir sürü kaosa rağmen sezonu buraya kadar getirmeleri büyük başarı. Ancak Galatasaray bir futbol ekolüdür ve büyük maçlarda büyük oynayarak, yaşadığı sıkıntıları aşar. Galatasaray ruhu galibiyet için yeter. Fenerbahçe, Ali Sami Yen’den 1 puan alsa da çok üzülmeyecektir. Çünkü liderlikleri devam edecek. İki tarafın da avantaj ve dezavantajları var. Ama ortada bir maç olacak ve kazanan da işi büyük oranda bitirecek.
    Admin
    Admin
    YöneticiYönetici

Erkek
    İş/Hobiler : öğrenci
    Lakap : webci
    Ruh Hali : ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Olgun10
    işletim sistemin : ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Yk-xp
    Seviye : ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Adminpw9
    Madalyaların : ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    Metin Alanı :
    Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.ElitSepet TeaM<<<< YÖNETİCİ

Sanal Hayvan : ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Hay31hu1
    Rap Derecesi : ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Reputationpossscv3

Rap Puanın
    Aktiflik:
    ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Img_left4999/5000ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Empty_bar_bleue  (4999/5000)
    Başarı puanı:
    ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Left_bar_bleue98787/98787ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Empty_bar_bleue  (98787/98787)
    Güçlülük :
    ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Img_left4999/5000ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Empty_bar_bleue  (4999/5000)

ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR" Empty Geri: ŞAMPİYONLUK ŞEKİLLENİR"

Mesaj tarafından Admin Ptsi Eyl. 08, 2008 11:05 pm

sağol kardeşim

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 5:20 pm