Üç futbolcu Trabzon'a dert oldu

Paylaş

fatih_duman
    Deneme ModDeneme Mod

Ruh Hali :
    işletim sistemin :
    Seviye :
    Madalyaların :
    Metin Alanı : <center><font color=\"white\"><marquee direction=\"left\" style=\"background:red\">Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.</marquee></font></center>
    Rap Derecesi :

Rap Puanın
    Aktiflik:
    800/800  (800/800)
    Başarı puanı:
    800/800  (800/800)
    Güçlülük :
    800/800  (800/800)

Üç futbolcu Trabzon'a dert oldu

Mesaj tarafından fatih_duman Bir Paz Eyl. 07, 2008 5:06 pm

Trabzonspor satış listesine koyduğu üç futbolcunun takımdan ayrılmak istememeleri üzerine sıkıntıya düştü...
    Bordo-Mavili ekipte gözden çıkartılan Jabi, Erdinç ve Hasan'ın takımdan ayrılmak istememeleri sıkıntı oldu... Yönetimin, Ersun Yanal'ın isteği üzerine satış listesine çıkarttığı futbolcuların bu tavrı karşısına nasıl bir yöntem izleneceği ise merak konusu...

Yeni sezon öncesi yapılan 20 transfere rağmen, satış listesine koyulan Jabi, Hasan ve Erdinç'in elde kalması yönetimin planlarını alt üst etti.

Bu futbolculara oynamayacak olmalarına rağmen yılda toplam 2 milyon YTL ödemek zorunda olan yönetim, alternatif çözüm arayışları üzerinde çalışıyor.

Brezilyalı kaleci Jefferson'da olduğu gibi teklif gelmesi durumunda bu futbolcuların sözleşmelerini feshetmeyi düşünen yönetim, futbolcuların resti ile karşılaştı.

Hasan Üçüncü'nün Trabzon'dan ayrılmaya sıcak bakmadığı, diğer futbolcuların ise bordo - mavili kulüpten aldıkları miktarı başka kulüplerden alamayacakları için gitmek istemedikleri öğrenildi.
    Admin
    YöneticiYönetici

Erkek
    İş/Hobiler : öğrenci
    Lakap : webci
    Ruh Hali :
    işletim sistemin :
    Seviye :
    Madalyaların :
    Metin Alanı :
    Vatanını Seven Görevini En İyi Yapandı®.ElitSepet TeaM<<<< YÖNETİCİ

Sanal Hayvan :